Çekmeköy Sultançiftliği Kombi Servisi (Tel:0216 305 0701)

Çekmeköy Sultançiftliği Kombi Servisi (Tel:0216 305 0701)

Çekmeköy Sultançiftliği Kombi ServisiÇekmeköy Sultançiftliği kombi servisi kombi oturmuş olduğumuz konutun veya işyerinin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazdır. Bunun adı da kombi olarak adlandırılmaktadır. Sultançiftliği kombi servisi hafif az yer kaplayan duvara monte edilebilen gerektiğinde sökülüp taşınabilen ergonomik çalıştığında sessiz çalışan bir cihazdır.

Çekmeköy Sultançiftliği kombi servisi, kombi yapısında çelik, saç, plastik, alüminyum gibi malzemelerden üretilmiştir. Sultançiftliği kombi servisi kombide genleşme tankı, su ısıtmak için aranjör, yanma odası, elektronik kart, bnc sensörlü, baca ısı sen sörleri bulunmaktadır. Cihaz otomatik çalışır ısı ayarı elle veya otomatik yapılmaktadır. Isı yakıt olarak doğalgaz kullanılmaktadır.

Tel:0216 305 0701

Tel:0532 691 5640

Çekmeköy Sultançiftliği kombi servisi kombinin avantajları bireysel olarak kullanım olduğu için yakma ısı ayarını yakma zamanını kendiniz için ayarlayabilirsiniz. Sultançiftliği kombi servisi yeni nesil kombilerin kışın donmasına, gazın geri tepmesine, borularda olacak gaz kaçağına karşı güvenlik sistemi geliştirilmiştir.

Çekmeköy Sultançiftliği Kombi Servisi 1 Yıl Garanti

Çekmeköy Sultançiftliği kombi servisi 3 çeşit kombi bulunmaktadır. Bunlar bacalı, hermetik ve yoğuşmalıdır. Bunun için kullanım alanınıza göre kombi seçmelisiniz. Kombilerin kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Sultançiftliği kombi servisi kombi aldığınız zaman kombileriniz bağlantı işlemlerinin kombi servisi tarafından yapılmasına özen gösteriniz.

Sultançiftliği kombi servisi kombiniz ısıtmıyor veya kombi üzerinde arıza ışığı yanıyorsa kombi servisine arızayı bildiriniz. ve arızanın güvenli bir şekilde çözülmesini sağlayınız. Kombinizin kullanımından sonra belli bir aralıklarla kombi servisine kombi bakımınızı yaptırınız. Sultançiftliği kombi servisi kombi bakımı kombinin randımanlı ve güvenli çalışması için gereklidir. Çekmeköy Sultançiftliği kombi servisi kombilerin yaz kış ayırmadan çalışma su basıncı 1,5 bar olması gerekmektedir. Bu değerin altında bulunan değerler kombinin arızalanmasına ve daha kötü sorunlara yol açabilmektedir. Sultançiftliği kombi servisi kombi ısı ayarınızı odaya göre ayarlamak isterseniz oda termostatı kullanabilirsiniz.

Çekmeköy Sultançiftliği Kombi Servisi Orjinal Yedek Parça

Çekmeköy Sultançiftliği kombi servisi kombi maliyeti diğer ısınma çeşitlerine göre hem uygun hem kolaydır. Diğer ısınma yöntemleriniz aksine kullanımı basittir. Kombilerin yaygınlaşmasıyla birlikte çevre kirliliğinin de önüne geçilmiş doğa dostu gaz salımı nedeniyle ozon ve atmosfere de zararı diğer yakıt türlerine göre dokunmamaktadır. Bu kombilerin montajı bakımı ve diğer tüm sorunları için en büyük görev kuşkusuz kombi servisi çalışanlarına düşmektedir. Sultançiftliği kombi servisi kombinizin belli periyotlarda bakımını ve temizliğini ihmal etmemenizi öneririz. Kombi seçimlerinizde ise güvenli kaliteli kombi ve kombi servislerini seçmeye özen gösteriniz.

 

Bu gönderiyi paylaş